Warsztaty kreatywności: Kartki wielkanocne ręcznie robione [RELACJA, ZDJĘCIA]

Na wielkanocne warsztaty kreatywności w przedszkolu zgłosiło się wiele osób. Każdy zrobił dwie kartki. Zobaczcie sami.

Zajęcia ręcznego tworzenia i zdobienia kartek wielkanocnych (cardmakingu) w przedszkolu integracyjnym Mokronosek pod Wrocławiem urządziliśmy we wtorek 19 marca 2013.  Na warsztaty zgłosiło się wiele osób: przedszkolaków, ich rodziców i nauczycielek przedszkola.

Ręcznie robione kartki przygotowywali: Sara z grupy Jeżyków z mamą i tatą, mama Filipa (Tygryska) z synkiem, mama Lenki (Kotka) i Soni (Jeżyka) z córeczkami, babcia Mai z Kotków z wnuczką, mama Kajetana z Misiów z synkiem, pani Maria – psycholożka w przedszkolu Mokronosek, panie Magda i Karolina – wychowawczynie grupy Pszczółek, pani Julita – wychowawczyni grupy Biedronek i pani Viola (dyrektor ds. pedagogicznych w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Mokronosek).

Kartki wielkanocne ręcznie robione - scrapbooking Pani Kasia Krym, prowadząca warsztaty scrapbookingu (czyli samodzielnego kreatywnego tworzenia kartek okolicznościowych za pomocą różnorodnych ozdób),  bardzo starannie przygotowała materiały. Każdy z nas chciał jej dorównać  precyzją i pomysłowością.

Dziewczynki upiększały swoje kartki wielkanocne cekinami, a dorośli uczyli się wiązać maleńkie kokardki. Pochwalić należy jedynego pana w naszym gronie. Tatuś Sary ma prawdziwy talent plastyczny. Dotrzymywał kroku żonie i córeczce.

Każdy wykonał dwie  karty wielkanocne.  Jesteśmy bardzo dumni z naszych kartek na Wielkanoc. Są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Cieszę się, że nasze warsztaty kreatywności – tworzenia kartek (cardmaking) w technice scrabooking – organizowane dwa razy w roku, stają się  tradycją przedszkola Mokronosek.

Violetta Japa

Kategorie
2 Komentarze
  1. OLA

    Bardzo miła i serdeczna atmosfera.Przyjemnie spędziłam czas z wnuczką w miłym towarzystwie ,a przy okazji też zrobiłam śliczne karteczki.Podziękowania dla wspaniałej kadry przedszkola i dla Kasi.

  2. Magda

    Dziekujemy jeszcze raz za Warsztaty i gratulacje tez od zony dla jedynego pana :-) zuch chlopak :-)